top of page

Hizmetlerimiz

FusoGTS'de, işletmelerin küresel pazarda büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimiz pazar araştırması ve analizi, ticaret stratejisi geliştirme, lojistik yönetimi ve ticaret finansmanı çözümlerini içerir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, benzersiz ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak ve kendilerine özgü zorlukları ele alan özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır.

 

İster yeni pazar fırsatlarını belirleme, tedarik zincirinizi optimize etme veya uluslararası ticaret için finansman sağlama konusunda desteğe ihtiyacınız olsun, size yardımcı olacak uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz. Amacımız, işletmelerin küresel ticaretin engellerini aşmalarına ve küresel pazarda tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Stratejik Planlama ve İş Ortaklığı

Şirketlerin stratejilerini ve daha da önemlisi yönetim, planlama ve uygulamalarını geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

İşbirliği boyunca gerekli odağın uygulanmasını ve programların stratejik hedeflerine ulaşmasını sağlayarak dönüşüm stratejinizi birlikte yürütürüz.

Pazar araştırması

Fuso, özellikle ürünleriniz ve hizmetleriniz için birincil pazarı belirlemek üzere pazar araştırması yürütmede işletmenize yardımcı olur.

Uluslararası Ticarete Entegrasyon

Fuso, özellikle ürünleriniz ve hizmetleriniz için birincil pazarı belirlemek üzere pazar araştırması yürütmede işletmenize yardımcı olur. Fuso, iş hedeflerinize bağlı olarak, fırsatları belirlemek ve hedef pazarın ihtiyaçları hakkında önemli pazar verilerini sağlamak için ekibinizle birlikte çalışır;

- Rakiplerinizin Durumu

- Hedef Kitle Sayısı

- Kârlılık

Resmi İşlemler ve Teşvikler

Hedef ülkede şirket kuruluşu,hukuki süreçler,devlet teşvikleri,banka hesap açılışları ve kredibilite oluşturma.

Devlet kurumları ile toplantı ve sektöre ait özel bilgileri edinme,regülasyonların öğrenilmesi ve benimsenmesi.

Satış ve Pazarlama Politikası Oluşturmak

Şirketin yapısına ve satış politikasına paralel şekilde hedef ülkede satış pazarlama konularında

B2B,B2C ve DTC opsiyonları, ihracat ve ithalat için gerekli depo,gümrük, ve lojistik konularında çözümler sunmaktadır.

bottom of page