top of page

Hakkımızda

FusoGTS, her büyüklükteki işletmeye küresel ticaret çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış lider bir iş danışmanlığı firmasıdır. Deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip ve uluslararası ticaret dinamiklerine ilişkin derin bir anlayışla, şirketlerin küresel ticaretin karmaşıklıklarında gezinmelerine ve büyüme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. İster yeni pazarlara açılmak, ister tedarik zincirinizi düzene sokmak veya rekabet gücünüzü artırmak istiyor olun, FusoGTS  sizi her adımda destekleyecek uzmanlığa sahiptir. Mükemmelliğe olan bağlılığımız ve işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olma tutkumuzla, küresel büyüme için ortağınız biziz.

FusoGTS ,Türkiye ve Almanya arasında köprü olan hedef ülkede strateji oluşturan  şirketlerin ihtiyaç duyduğu yeni pazar yaratma , satış kanalları bulma,kaynakların verimli kullanımı,avrupa ülkelerinde şirket kurulumu,Türkiye'de şirket kurulumu ,kredibilite oluşturma, markanın ülke - ülkelere adaptasyonu,ticaret kültürlerini edinme ,ülkelerdeki devlet teşvikleri,B2B,B2C ve DTC opsiyonları, ihracat ve ithalat konularında, sektöre göre ajans, press ofis, pr ajansı, depo, gümrük, üretim tesisi ve lojistik konularında çözümler sunmaktadır.

Neden FUSO Burada?

- Sektörler sürekli bir zorluk dalgasıyla karşı karşıya. Yönetmelikler değişiyor ve müşteri davranışları ve beklentileri gelişiyor.

- Şirketler, değişen ortamın taleplerini karşılamak için sürekli olarak yeni stratejiler oluşturmak zorunda kalmaktadır.

Fuso'nun çözümleri, liderlerin ortak bir sezgi kazanmalarını ve bu zorlukların üstesinden gelmek için kuruluşlarını yeniden keşfetmelerini sağlar.

Her işletmenin küresel ölçekte başarılı olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, işletmelerin tam potansiyellerini ortaya çıkarmak ve küresel pazarda sürdürülebilir büyüme elde etmek için ihtiyaç duydukları uzmanlığı, kaynakları ve çözümleri sağlamaya kendimizi adadık.

bottom of page